Zdrowa żywność

Awatar użytkownika
siersciuch99
Posty: 297
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:34 pm

Zdrowa żywność

Post autor: siersciuch99 » pn lis 30, 2020 10:20 pm

Witam! Chciałbym zamówić przez internet zdrową żywność, jednak nie wiem na jaki sklep się zdecydować. Korzystaliście z takich ofert i możecie coś polecić? Mój znajomy dużo dobrego mówił o tej stronie https://slodkie-zdrowie.pl/pl/ , jednak zależy mi także na waszej opinii. Co o tym sądzicie?
Kobiety najczęściej grzeszą słowem, mężczyźni uczynkiem, starcy myślami.

Anka
Posty: 224
Rejestracja: czw lip 23, 2020 11:24 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Anka » czw gru 31, 2020 10:33 am

Ja w zdrową żywność zaopatruje się głównie przez internet - przede wszystkim dlatego, że zawsze mają tutaj szeroki wybór ;) Ostatnio na przykład zamówiłam sobie czerwony ryż jaśminowy w sklepie internetowym jawo2008/pl/282-ryz-czerwony-jasminowy.html. Czy ktoś z Was miał kiedykolwiek okazję jeść taki ryż?

natiś
Posty: 104
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 10:37 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: natiś » pn sty 18, 2021 11:56 pm

Utrzymywanie zdrowiej diety jest czymś naprawdę bardzo ważnym. Nie tylko ma to wpływ na nasze zdrowie, ale też samopoczucie, czy wygląd. Poczytajcie sobie interesujący artykuł dietly/pl/blog/dieta-dla-poprawy-kondycji-wlosow-i-paznokci jak dieta ma wpływ na wygląd oraz kondycję włosów, czy paznokci.

malibu
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:26 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: malibu » pn lut 08, 2021 12:18 pm

Zerknij sobie na ofertę PrimaFood Catering primafoodcatering/pl/ . Moim zdaniem jest godna uwagi. Proponują bardzo bogate menu różnego rodzaju diet takich jak dieta optymalna z mięsem, wege, wege+ryba, biurowa, niski IG oraz Sirtfood, którą ja chyba sobie wykupię. Ta Adele podobno jest rewelacyjna.

beatle
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:19 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: beatle » śr mar 10, 2021 10:59 am

Zdrowe odżywianie się staje się coraz bardziej popularne. Bo jednak warto jest wiedzieć to co jemy i że zdrowo się odżywiamy. Dlatego też chciałam znaleźć jakąś stronę z takimi zdrowymi przepisami. I tak też między innymi trafiłam na tę stronę ceneo/pl/Oliwy_i_oleje/Rodzaj:Olej_sezamowy.htm na której to można znaleźć takie oleje sezamowe. I zastanawiam się nad tym czy warto taki rodzaj oleju mieć w swojej kuchni?

miastowa
Posty: 113
Rejestracja: sob cze 13, 2020 2:24 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: miastowa » pn mar 22, 2021 9:38 am

Warto z swojej diety weliminować niezdrowy cukier biały. Jest jego zdrowy zamiennik - zobaczcie tu bee/pl/vivio-erytrytol-1-kg_p1156118.html Erytryto jest substancją słodzącą. Ma delikatny , słodki smak. Należy go przechowywać w miejscu chłodnym i suchym. Warto zapoznać się z tą propozycją.

agniecha
Posty: 115
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:14 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: agniecha » pn mar 29, 2021 11:26 am

Moim zdaniem warto też rzucić okiem na żywność konopną. Są to zdrowe produkty, które można zamówić na stronie lokalnyzielarz/pl/produkt-kategoria/zywnosc/ . Polecam zapoznać się z ich właściwościami.

żmijka
Posty: 153
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:39 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: żmijka » czw maja 06, 2021 2:57 pm

Dla mnie dobry catering dietetyczny to duży wybór różnych diet i dań. Taka różnorodność, moim zdaniem jest bardzo ważna. Na szczęście udało mi się coś takiego znaleźć tutaj fitboxy/pl/ . Przecież jak przechodzimy na dietę to ważne żeby było zdrowo i smacznie.

blanka
Posty: 107
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 7:32 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: blanka » czw kwie 21, 2022 12:27 pm

Jak macie wątpliwości co jeść, to możecie też się zgłosić do poradni perfekcyjnalinia/pl/ i wtedy już będziecie mieć całkowitą pewność. Tam przeprowadzą z wami wywiad i zaproponują odpowiednią dietę. A co jak co, dietetyk najlepiej wam powie - co jeść? Co będzie dla was zdrowe?

edna
Posty: 91
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:09 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: edna » pt kwie 22, 2022 5:55 pm

Zdrowie i racjonalne odżywianie ma wielką moc, sama się o tym przekonałam. Kupuję jak najwięcej produktów ekologicznych, jeśli do gotowania czy wypieków używam olejów to tylko takich tłoczonych na zimno. Można je kupić w sklepie gospodarstwa rolnego Wielkie Rychnowo olejewielkierychnowo/pl/. Szeroki wybór, rozsądne ceny, szybka dostawa. Dodatkowo obsługa klienta jest bardzo pomocna i sympatyczna.

ODPOWIEDZ