Tworzenie sklepów internetowych

deborah
Posty: 542
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:13 pm

Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: deborah » wt gru 22, 2020 12:08 pm

Tworzenie sklepów Bydgoszcz - Czy może zna? Prowadzę własny biznes i potrzebuję założyć sklep internetowy.

akacja56
Posty: 21
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:26 pm

Re: Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: akacja56 » pt sty 15, 2021 4:29 pm

Tworzenie sklepów w sieci to ciężka sprawa. Nie zawsze to łatwo jest stworzyć taki sklep. Do tego warto założyć jakiś system płatności, aby każdy kupujący kupował bezpiecznie. Widziałam ciekawe propozycje na dotpay/pl/ . Moim zdaniem sprawdzą się one doskonale , bo są takie właśnie a do tego łatwo je można obsłużyć, zainstalować.

beatle
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:19 pm

Re: Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: beatle » czw cze 10, 2021 8:17 am

Zauważyłam, że coraz więcej osób decyduje się na otworzenie sklepu internetowego. I w sumie to nie dziwię się temu, bo jednak przez internet można w sumie teraz wszystko pozałatwiać. Ale i tak nie zapominajmy, że bardzo ważne jest bezpieczeństwo płatności online. Dlatego też szukając jakiś najlepszych rozwiązań jak trafiłam na tę stronę bluemedia/pl/oferta/platnosci-online to od razu wiedziałam, że tutaj mają bardzo konkretne rozwiązania.

Anka
Posty: 224
Rejestracja: czw lip 23, 2020 11:24 am

Re: Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: Anka » wt lis 30, 2021 9:26 pm

Jeśli będziecie prowadzili własny sklep, to bez względu na to, czy będzie to sklep internetowy, czy stacjonarny, przyda się Wam jakieś miejsce do magazynowania. Trzeba je też będzie odpowiednio wyposażyć. Polecam Wam regał paletowy amrack. Regały te są naprawdę dobrej jakości, bardzo solidne, trwałe i wytrzymałe ;)

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Tworzenie sklepów internetowych

Post autor: hanka » czw gru 01, 2022 7:32 pm

Jaka forma rozliczeń w sieci jest dla was najlepsza/ Otwieram sklep internetowy i zastanawiałam się na jaką formę płatności postawić. Ten artykuł https://e-journalist.pl/platnosci-inter ... n-w-sieci/ bardzo mi pomógł, ale chciałabym się jeszcze od was dowiedzieć jak wolicie płacić.

ODPOWIEDZ