Sukienka na studniówkę

Awatar użytkownika
Naiqia48
Posty: 113
Rejestracja: wt paź 15, 2019 6:07 am

Sukienka na studniówkę

Post autor: Naiqia48 » czw lut 27, 2020 7:32 pm

Zastanawiam się nad zakupem sukienki na studniówkę dla mojej partnerki. Co sądzicie o tej stronie https://www.lejdi.pl/k327,odziez-damska ... iowke.html ? Siostra poleciła mi tą stronkę. Są tam naprawdę piękne sukienki w świetnych cenach! Dajcie znać co o tym sądzicie.
Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu.

Iwonka89
Posty: 34
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:06 pm

Re: Sukienka na studniówkę

Post autor: Iwonka89 » wt mar 03, 2020 5:25 pm

Stylizacja studniówkowa jest niezwykle ważna, bo to tak naprawdę pierwszy ważny bal. Dlatego nie tylko trzeba dobrać odpowiednią sukienkę, ale także zatroszczyć się o dodatki i buty - arturovicci/pl/czolenka/czolenka/czolenka-czarne-zamszowe-na-slupku-2. Warto jest moim zdaniem kupić taką sukienkę i takie buty, które będzie można także wykorzystać w przyszłości na innej imprezie czy weselu.

kaja68
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 18, 2020 8:23 pm

Re: Sukienka na studniówkę

Post autor: kaja68 » czw cze 18, 2020 8:25 pm

Zgadzam się, na studniówkę trzeba dobrać odpowiednie buty do sukienki. Ja na początek balu wybrałam szpilki, ale że były niewygodne, to kupiłam sobie też wygodniejsze, które będą elegancko wyglądały. Postawiłam na espadryle panpablo/pl/pol_m_Kobieta_Buty_Espadryle-202.html. Są wygodne, a do mojej sukienki pasowały idealnie.

zołzaa
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:07 pm

Re: Sukienka na studniówkę

Post autor: zołzaa » czw lip 30, 2020 5:29 pm

sukienka to jedno ale do tej sukienki warto też dokupić jakiś ciekawy komplet biżuterii no i eleganckie, koniecznie bardzo wygodne buty :) a Te znajdziecie w dużej ilości w tym sklepie internetowym butymodne/pl/eleganckie-c19917.html. warto tym bardziej, ze ceny są atrakcyjne a zamówienia są realizowane bardzo sprawnie. takie eleganckie szpilki czy czółenka można potem wykorzytać na różne okazje.

Anka
Posty: 224
Rejestracja: czw lip 23, 2020 11:24 am

Re: Sukienka na studniówkę

Post autor: Anka » śr sie 26, 2020 4:45 pm

Bez względu na to, czy kupujecie sukienkę na studniówkę, na wesele, czy też na jeszcze inną okazję, na pewno taka sukienka powinna być do Was dobrze dopasowana. Na stronie internetowej funner/pl/moda/sukienki-na-wesele-plus-size-2-kroki-do-wyjatkowej-stylizacji/maa_bjrf możecie sobie na przykład przeczytać, jak dobrać taką stylizację, jeśli nosi się rozmiar XXL lub większy.

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Sukienka na studniówkę

Post autor: hanka » sob wrz 19, 2020 7:36 pm

Gdybyś szukała dodatków do sukienki to polecam podkolanówki. Na kraina-stylu/pl/jak-nosic-zakolanowki-damskie znajdziesz bardo dobry artykuł na temat podkolanówek. Myślę, że idealnie pasują do sukienek i spódniczek.

Afera
Posty: 50
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:02 pm

Re: Sukienka na studniówkę

Post autor: Afera » czw lis 26, 2020 6:07 pm

Obecnie sporą popularnością cieszą się koronkowe sukienki,których spory wybór znajdziesz na Ceneo ceneo/pl/Sukienki/Wzor:Koronka.htm
Studniówki to imprezy wyjątkowe,warto na nich wyglądać elegancko z klasą,ale też warto zwrócić uwagę na wygodę i najnowsze trendy w modzie.Koronkowe sukienki są nie tylko pięknie,ale pasują też do każdej figury.

ODPOWIEDZ