Lifting twarzy

Awatar użytkownika
Naiqia48
Posty: 113
Rejestracja: wt paź 15, 2019 6:07 am

Lifting twarzy

Post autor: Naiqia48 » śr lut 26, 2020 5:03 pm

Czy zna się ktoś na liftingu twarzy? Zastanawiam się nad tym zabiegiem i znalazłem taką stronkę https://drparadowska.pl/zabiegi/sonoque ... y-i-ciala/ . Moja siostra korzystała z ich usług i była zachwycona. Co sądzicie na ten temat? Zależy mi na porządnym podejściu do tego zabiegu.
Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu.

Awatar użytkownika
paulla3
Posty: 474
Rejestracja: pn wrz 16, 2019 6:07 am

Re: Lifting twarzy

Post autor: paulla3 » pn maja 25, 2020 7:48 pm

Jeżeli szukasz naprawdę skutecznych urządzeń do liftingu twarzy na przykład metodą HIFU to zdecydowanie polecam Ci ofertę tego sklepu https://mimari.com.pl/pl/c/HIFU/256 . Posiadają oni szeroki wybór urządzeń, które są w całkiem przyzwoitych cenach. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym, ponieważ obecnie ciężko jest znaleźć lepszą okazję.
Co kupisz, to twoje, a to, co twoje, wcześniej czy później do ciebie wróci.

Tanto
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 11, 2020 12:08 am

Re: Lifting twarzy

Post autor: Tanto » śr maja 27, 2020 10:14 pm

Tak się składa, że akurat zastanawiam się nad Endoliftingiem Twarzy Fotona 4D medicalaser/pl/endolifting-twarzy-fotona-4d/ Zabieg ten koncentruje się m.in. na pobudzeniu kolagenu. Z ich pomocą można dokonać podniesienia powiek, redukcji zmarszczek, przebarwień i zmian wokół oczu. Czy któraś z Was korzystała może z tego lub podobnego zabiegu?

Edi88
Posty: 29
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:25 pm

Re: Lifting twarzy

Post autor: Edi88 » śr cze 03, 2020 2:44 pm

Gdy interesuje Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej bardzo dobrych treści na ten temat. Polecam w wolnej chwili bo naprawdę warto według mojej oceny - wampirzylifting24/pl .

Rodrigoo
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:53 pm

Re: Lifting twarzy

Post autor: Rodrigoo » ndz cze 28, 2020 7:39 pm

Jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej to polecam Ci się zainteresować usługami jakie oferuje klinika elite.waw/pl Znajdziesz tutaj praktycznie wszystkie zabiegi jakie mozna wykonać dla upiekszenia drugiego człowieka, Ja sama chcę wziąć udział w liposukcji slimlipo 3D ponieważ jest to mój największy problem odnosnie mojego wyglądu, tkanka tłuszczowa nie odpuszcza ani na moment.

Kasztan
Posty: 63
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 4:56 pm

Re: Lifting twarzy

Post autor: Kasztan » sob sty 30, 2021 9:55 am

Ja bym poradziła Ci udać się do medestetic/com/pl/ wiem, że robią tam Lipofiling. Moja koleżanka miała ten zabieg i bardzo sobie chwali. Ja jak przyjdzie czas to pewnie też się na taki skuszę :)

Tanto
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 11, 2020 12:08 am

Re: Lifting twarzy

Post autor: Tanto » sob lip 03, 2021 9:02 pm

Jakby nie patrzeć chodzi o zdrowie i nasz wygląd, dlatego polecam oddawać się w ręce tylko sprawdzonych specjalistów i prawdziwych fachowców. Gdybyście szukali takich w Poznaniu i w okolicach, to z czystym sumieniem mogę polecić medicalaser/pl/fotona4d/fotona4d-laseroterapia/ Klinika przeprowadzająca m.in. zabiegi laserem fotona 4d, które przynoszą świetne efekty i są bardzo bezpieczne. Polecam szczególnie Endolifting Twarzy Fotona 4D.

ODPOWIEDZ