Stylizacja paznokci

Awatar użytkownika
Naiqia48
Posty: 113
Rejestracja: wt paź 15, 2019 6:07 am

Stylizacja paznokci

Post autor: Naiqia48 » wt lut 18, 2020 5:41 pm

Witam. Poszukuję sprawdzonych produktów do stylizacji paznokci. Macie w tym jakieś doświadczenie i dalibyście radę polecić coś naprawdę dobrego i jakościowego. W Sieci jest na przykład taka oferta https://dyskontkosmetyczny.pl/156-stylizacja-paznokci Uważacie, że będzie ona warta uwagi?
Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu.

Awatar użytkownika
cykada99
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 9:13 pm

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: cykada99 » pt lut 21, 2020 12:18 am

Myślę, że warto zatrudnić specjalistę.
Poznaj samego siebie.

Edi88
Posty: 29
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:25 pm

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: Edi88 » czw maja 14, 2020 1:57 pm

Jak chciałbyś się douczyć na ten temat więcej to polecam zajrzeć sobie na blog - pureled/com/pl . W mojej ocenie tutaj odnajdziesz najbardziej potrzebne informacje w nawiązaniu do tego tematu. Według mnie skupienie porządnej wiedzy.

muzyka
Posty: 104
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:13 pm

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: muzyka » ndz cze 14, 2020 8:43 am

Stylizacja paznokci jest dla mnie bardzo ważna dlatego też staram się w miarę regularnie chodzić na takie zabiegi. Ale nie tylko jest to ważne bo ważny dla mnie jest w ogóle wygląd dlatego też ciągle kupuję jakieś nowe kosmetyki. Jakiś czas temu zamówiłam z tej drogerii internetowej perfumesco/pl/zestaw-do-pielegnacji bardzo fajny zestaw do pielęgnacji ciała i to w dobrej cenie

zołzaa
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:07 pm

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: zołzaa » śr lip 29, 2020 9:23 am

ja robię z reguły hybrydy ale obecnie mam przerwe ( czas na regenerację ). postawiłam na odżywkę z Eveline, ten bio power. Ma super skład i faktycznie działa ale ważne jest by nakładać go regularnie dokładnie tak jak zaleca to producent.

Iwonka89
Posty: 34
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:06 pm

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: Iwonka89 » śr lis 25, 2020 6:01 pm

Żeby móc samodzielnie zadbać o ładną stylizację paznokci to na pewno niezbędne do tego będą wysokiej jakości produkty - drogeria/pl/semilac Z ich pomocą można nadać paznokciom odpowiedni kształ oraz ładnie je ozdobić. Teraz w sumie najlepiej jest wykonywać sobie manicure w domu, bez narażania zdrowia. Do tego na pewno wychodzi to dużo taniej i można zaoszczędzić sporo czasu.

Awatar użytkownika
daizy
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:57 am

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: daizy » czw lis 26, 2020 2:43 am

Bardzo interesujące oferty. Wielkie dzięki za nie!
Skoro nie możesz powiedzieć prawdy ludziom, na których najbardziej ci zależy, w rezultacie samego siebie też oszukujesz.

mikosz
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:22 am

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: mikosz » ndz sty 31, 2021 10:42 pm

Każda kosmetyczka powinna wiedzieć przy jakich chorobach paznokci nie można wykonywać stylizacji. Warto zerknąć sobie tutaj centrumluszczycy/pl/Luszczyca-paznokci-zdjecia-leczenie-objawy-i-dieta-blog-pol-1603109794.html i poczytać na temat łuszczycy paznokci. Macie tam zdjęcia, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Poza tym bardzo drobiazgowy jest tam opis objawów.

beatle
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:19 pm

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: beatle » śr mar 24, 2021 9:29 am

Stylizacja paznokci oczywiście bardzo ważna jest. A że aktualnie teraz bardzo modne są hybrydy to może i ja czegoś więcej się na ten temat dowiem. I jak szukałam jak się takie wzorki robi to znalazłam tutaj domowe-sposoby/pl/uroda/cat-eye-na-paznokciach-jaki-lakier-hybrydowy-wybrac/ bardzo ważne to dla mnie jest, bo jednak chcąc się czegoś więcej dowiedzieć na temat takich wzorów warto poszukać takich informacji w internecie.

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Stylizacja paznokci

Post autor: hanka » śr kwie 28, 2021 8:37 am

Fajnie jest o siebie dbać Ja chcę w końcu zapisać sie na manicure Kraków - klaru/pl/ Jeszcze nie miałam przedłużanych rzęs i jestem bardzo ciekawa jak będę wyglądać Mam nadzieję, że będą mi pasować. Poza tym myślę o paznokciach i brwiach. Chcę w końcu zadbać o siebie tak jak zawsze chciałam, ale nie miałam czasu.

ODPOWIEDZ