Makijaż permanentny oczu kreski dekoracyjne Warszawa

SteBat2
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:09 pm

Makijaż permanentny oczu kreski dekoracyjne Warszawa

Post autor: SteBat2 » czw lip 02, 2020 1:11 pm

Makijaż permanentny oczu kreski dekoracyjne Warszawa permanentny/com/makijaz-permanentny-oczu-kreski-dekoracyjne-warszawa Kreska dekoracyjna ma wyrazisty charakter, jest dość gruba i wykracza poza zewnętrzny kącik oka – czasem jest delikatnie wywinięta ku górze, kreskę dekoracyjną wykonuje się w celu uzyskania korekty kształtu oka oraz efektownego podkreślenia jego oprawy.

edna
Posty: 91
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:09 pm

Re: Makijaż permanentny oczu kreski dekoracyjne Warszawa

Post autor: edna » pn sie 03, 2020 4:53 pm

Ja ogólnie bardzo długo zastanawiałam się nad tym, czy zrobić sobie makijaż permanentny. Jakiś czas rozglądałam się też za dobrym salonem ale w końcu, z polecenia koleżanki trafiłam do salonu Jest Pięknie w Warszawie. Pracująca tam Dominika Kossakowska jest cudowną i utalentowaną osobą. Idealnie dobrała kształt i kolor. Zabieg był komfortowy a efekt końcowy rewelacyjny! W końcu mam perfekcyjne kreski :)

zołzaa
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:07 pm

Re: Makijaż permanentny oczu kreski dekoracyjne Warszawa

Post autor: zołzaa » pn sie 10, 2020 7:53 am

edna popieram w całej rozciągłości :) sama byłam u Dominiki już kilka razy, raz nawet zafundowałam mamie zabieg makijażu trwałego brwi ( zawsze na nie narzekała). Super atmosfera, wysoki poziom obsługi, cudowny efekt końcowy. warto! :)

Iwonka89
Posty: 34
Rejestracja: sob lut 01, 2020 6:06 pm

Re: Makijaż permanentny oczu kreski dekoracyjne Warszawa

Post autor: Iwonka89 » czw sie 27, 2020 9:54 pm

Raczej nigdy bym się nie zdecydowała na makijaż permanentny, głównie dlatego, że boję się igieł i bólu. Dlatego wolę codziennie po prostu się malować - cocolita/pl/kolorowka To w sumie nie zajmuje dużo czasu, a przynajmniej mogę na każdy dzień wymyśleć sobie inny makijaż.

kobrana
Posty: 145
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:13 pm

Re: Makijaż permanentny oczu kreski dekoracyjne Warszawa

Post autor: kobrana » śr gru 23, 2020 6:26 am

Oj, różnie kobiety się malują, widziałam sama. Ale prawda jest taka, że ja nie zawsze mam dobrą rękę do makijażu. Raz prawie niczego nie robię, kilka takich cieni perfumesco/pl/baza-pod-cienie , machnięć pędzlem i gotowe, a czasem.... No by to szlag trafił, nic nie idzie. Też tak macie? Pocieszcie mnie, kobietki ;) .

bąbel
Posty: 122
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Makijaż permanentny oczu kreski dekoracyjne Warszawa

Post autor: bąbel » pt cze 24, 2022 3:50 pm

Makijaż permanentny to przede wszystkim wygoda. Warto o tym pamiętać. Ja zdecydowałam się na taki makijaż brwi i jestem bardzo zadowolona z efektów. Poczytacie o nich więcej na tej stronie: nowafarmacja/pl/blog/makijaz-permanentny-co-to-jest-jak-dlugo-sie-utrzymuje-i-jakie-sa-przeciwwskazania .

ODPOWIEDZ