Wygodne rzeczy

żmijka
Posty: 153
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:39 pm

Wygodne rzeczy

Post autor: żmijka » wt wrz 07, 2021 5:32 pm

Wszystko zależy do tego w czym wygodnie Ci się chodzi. Ja fajne buty widziałam na dewear/pl/pl/c/KOBIETA/13 . I Zazwyczaj tam zaglądam jak chce kupić sobie coś modnego w przystępnej cenie . Może Ty też tam znajdziesz dla siebie coś fajnego.

lili
Posty: 113
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:31 pm

Re: Wygodne rzeczy

Post autor: lili » śr sty 12, 2022 6:45 pm

Jeśli zależy Ci na wygodzie, to na pewno spodoba Ci się ta marka panpablo/pl/firm-pol-1554198940-Melissa.html . Ich buty są ekologiczne, bo materiały pochodzą z recyclingu. Poza tym do wyboru są różne kolory, więc już teraz można zamówić sobie piękne i stylowe buty na lato. Ceny są na każdą kieszeń, jestem pewna, że też sobie coś wybierzesz.

julka15
Posty: 70
Rejestracja: wt paź 13, 2020 8:00 pm

Re: Wygodne rzeczy

Post autor: julka15 » ndz maja 08, 2022 1:43 pm

Dla mnie mega ważne jest wygodne obuwie. Bez tego ani rusz. Szczególnie latem to istotne, bo często puchną mi nogi. Ale jest na rynku sporo fajnych modeli, które się sprawdzają, a do tego są bardzo stylowe. Na przykład takie zapato/com/pl/klapki-na-korkowej-podeszwie-340-bialy klapki na korkowej podeszwie. Idealne uzupełnienie letnich stylizacji, a przy okazji bardzo wygodne.

edna
Posty: 91
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:09 pm

Re: Wygodne rzeczy

Post autor: edna » wt maja 24, 2022 1:41 pm

Jeśli chodzi o wygodne obuwie to moim zdaniem najlepsze są drewniaki lub buty wykonane ze skóry. Ostatnio udało mi się zrobić bardzo udane zakupy w sklepie Pantofelek pantofelek-sklep/pl/. Jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca to warto nadrobić zaległości :) szeroki wybór, atrakcyjne ceny, wiele promocji.

Kobra
Posty: 113
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Wygodne rzeczy

Post autor: Kobra » pn sie 22, 2022 5:22 pm

Wygodne rzeczy to przede wszystkim takie, w których można spacerować czy biegać. Wiadomo - uprawianie sportu, to co innego, bowiem wtedy kupuje się rzeczy sportowe. Ale do takiego tradycyjnego spaceru czy marszu - można założyć np adidasy plus do tego szorty i t-shirt i sprawa załatwiona. Jeśli chodzi o szorty, to w Mohito mają duuuże promocje - zobaczcie zresztą sami: mohito/com/pl/pl/ubrania/szorty

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Wygodne rzeczy

Post autor: hanka » pn wrz 26, 2022 7:50 pm

Jeśli chodzi o kombinezon do nurkowania to najlepiej zajrzyj tutaj divezone/pl/skafandry-suche Ten sklep ma rewelacyjną ofertę. Kazdy nurek znajdzie tam coś dla siebie nie zaleznie od tego czy jest poczatkujący czy nurkuje od lat! Oferta jest rozbudowana, ceny przystepne. Sama chcę zrobić tam zakupy

ODPOWIEDZ