Nowy smartfon

malibu
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:26 pm

Nowy smartfon

Post autor: malibu » sob sty 16, 2021 1:37 pm

Myślicie, że warty uwagi jest ten nowy model Nokii 5.4 magazyn.ceneo/pl/artykuly/nokia-5-4-specyfikacja ? Nie znam się zbyt dobrze na smartfonach ale chciałabym kupić sobie jakiś dobry. Marka jest popularna i wiele osób uważa ją za prestiżową. Może ktoś z Was ma w tym temacie coś do powiedzenia i podzieli się ze mną uwagami?

natiś
Posty: 104
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 10:37 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: natiś » ndz sty 17, 2021 12:57 pm

Ja też myślę o nowym telefonie, ale zanim zacznę szukać czegoś konkretnego chce poczytać sobie porady technowiny/pl/elektronika/najlepsze-smartfony-czym-kierowac-sie-przy-wyborze-telefonu/ . Tam można się dowiedzieć wszystkiego o najnowszych modelach smartfonów. Czym sugerować się przy wyborze etc.

Karo
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 19, 2020 12:05 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: Karo » ndz sty 31, 2021 3:40 pm

A znasz Pokato? To portal, na którym zamieszczane są darmowe ogłoszenia i można tam kupić tanio telefony komórkowe?
To świetny portal, podzielony na kategorie, by użytkownicy łatwiej mogli namierzyć przedmioty, których szukają.
Z pewnością uda Ci się namierzyć ciekawy model w dobrej cenie, który spełni wszystkie parametry, bo oferta na portalu naprawdę szeroka.

agniecha
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:14 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: agniecha » pn lis 29, 2021 3:38 pm

Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać za telefon. Lepiej pomyśleć na przykład o zakupie telefonu poleasingowego. Takie telefony widziałam ostatnio w ofercie tego sklepu internetowego: at-outlet/pl/telefony/0,apple .

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Nowy smartfon

Post autor: hanka » wt maja 31, 2022 6:45 am

Od siebie mogę polecić ten artykuł lublin112/pl/szklo-hartowane-do-iphone-12-pro-czy-nie-zaburzy-dzialania-czujnika-biometrycznego/ Dowiesz się z niego jakie etui i szkło hartowane będzie odpowiednie dla iphonea. Nie wyobrażam sobie mieć telefonu bez etui i szkła. Bardzo łatwo je bez tego uszkodzić.

ODPOWIEDZ