Drzwi

żmijka
Posty: 153
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:39 pm

Drzwi

Post autor: żmijka » czw sty 07, 2021 5:33 pm

Zakup drzwi jest ważny. Wydaje mi sie, jednak że jak już się je kupi to trzeba też pomyślec o innych dodatkach. Mi się bardzo spodobały samozamykacze do drzwi i nie wiem czy nie zamontowac tego u siebie w domu. Widziałam, ze tutaj rawos/pl/ można coś takiego kupic,.

muzyka
Posty: 104
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:13 pm

Re: Drzwi

Post autor: muzyka » czw lut 18, 2021 3:23 pm

No właśnie. Znalazłam świetne drzwi do mojego nowego mieszkanka, ale problem polegał na tym że sama musiałam zająć się ich montażem. Więc zrezygnowałam z takiego rozwiązania i szukam firmy która sprzedaje drzwi i ma także montaż. I tak też między innymi znalazłam tę stronę vrata/pl/k/drzwi-wewnatrzklatkowe/ z drzwiami oraz ich montażem. Także na takie drobnostki także należy zwracać uwagę.

edna
Posty: 91
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:09 pm

Re: Drzwi

Post autor: edna » pt maja 07, 2021 8:24 am

a mnie się od zawsze podobały drzwi wykonane z solidnego, litego drewna, dębu na przykład. Jak urządzałam dom to zdecydowałam się na takie właśnie, zamówienie złożyłam w firmie Kris Drzwi. To polski producent, który już wiele lat działa na rynku. Realizują indywidualne zamówienia, drzwi wykonywane są pod konkretny wymiar ( nawet taki nietypowy). Super jakość a do tego rozsądna cena.

ODPOWIEDZ