Szukam biura rachunkowego

piotrtalikos

Szukam biura rachunkowego

Post autor: piotrtalikos » pn lis 02, 2020 8:45 am

Postanowiłem, że odchodzę z etatu bo chcę pracować dla siebie. Szukam księgowego, który pomoże mi przejść od etatowca po przedsiębiorcę. Znalazłem w internecie portal znany księgowy - znany-ksiegowy/pl/ . Widzę, że reklamują się u nich biura rachunkowe a portal umożliwia sprawdzenie cen w kilku biurach rachunkowych. Chciałbym was spytać czy współpracowaliście już z nimi i poznać waszą opinię o nich? Czy znaleźli dla was biuro rachunkowe i jesteście zadowoleni z podmiotu, który został polecony przez portal znany księgowy? Czekam na info od was.

silent

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: silent » czw sty 28, 2021 6:13 pm

Warto mieć dobry namiar pod ręką, ja wiem, co mówię. Biuro rachunkowe Holandia mi jest potrzebne i ja to dopiero mam z tym problem, bo nikt nie chce mi poradzić, gdzie mam się zgłosić. Fakt jest jednak taki, że ja muszę mieć dobre polecenie, inaczej nie dam rady sobie poradzić z rozliczeniami. Może macie dla mnie jakieś wskazówki? Wiem, że jakaś Pani Natalia pomaga, ale nic poza tym. Wiecie coś?

mikosz

Post autor: mikosz » ndz sty 31, 2021 9:47 pm

Trzeba stawiać na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym można cześć zadań powierzyć komuś innemu i pozbyć się problemu. Tutaj businessmind/pl/obsluga-kadrowo-placowa/ sobie zerknijcie. Jest tam namiar na biuro rachunkowe, które oferuje kompleksowe rozwiązania. Między innymi zajmują się obsługą kadrowo-płacową, ale nie tylko.

akacja56

Post autor: akacja56 » pt mar 26, 2021 11:36 am

Warto też zerknąć na ofertę biura rachunkowe na innovation.net/pl/ . Mają tam świetne oferty w dobrej cenie w różnych kombinacjach odpowiednich dla każdego. Wiele osób szuka takich rozwiązań różnych aby rozliczać się w jednym miejscu.

ODPOWIEDZ