Praca w Niemczech

daniel36Wilk12

Praca w Niemczech

Post autor: daniel36Wilk12 » pn maja 18, 2020 4:54 pm

Chciałam zacząć pracę za granicą a dokładnie w Niemczech. Interesuje mnie opieka nad osobami starszymi betreuerin/com/pl/opieka-niemcy-praca.html. Wiem że ofert pracy jest dość sporo i zarobki fajne. Może ktoś powie mi na co zwrócić uwagę. Czy muszę kupować jakieś ubezpieczenie?

Karo

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Karo » pn lip 13, 2020 11:26 am

Myślę, że jeśli w ofercie pracy nie ma wzmianki o ubezpieczeniu i pracodawca nie oferuje go w umowie w ramach warunków współpracy to dobrym pomysłem jest samodzielne wykupić prywatnie ubezpieczenie OC.
Rozglądaj się za ofertami takiej pracy na dobrych portalach, jak ten: megapraca/pl/praca-tymczasowa-opiekunka , gdzie warunki są doskonale i dokładnie opisane, bo to pozwoli Ci uniknąć wielu dylematów już na samym początku poszukiwania zatrudnienia.
To nie jest łatwa praca, dlatego naprawdę ważne jest, żeby znaleźć solidnego pracodawcę, który w ofercie na portalu jasno i wyraźnie określa swoje oczekiwania oraz wymagania, a przede wszystkim konkretnie ustala stawkę, wynagrodzenie za pracę.

edna

Post autor: edna » czw lip 23, 2020 1:45 pm

Pracuje w Niemczech :) wyjeżdżam z agencją Dolce Vita edolcevita/pl/. Jestem opiekunką osób starszych i jeśli Wy też szukacie takiej pracy to zdecydowanie polecam tego pracodawcę. Umowa, dobre zarobki, dodatkowe premie za prace w okresie świątecznym. Nie ma na co narzekać :)

mikosz

Post autor: mikosz » pn paź 19, 2020 1:04 am

Na pewno na FACHPRACY znajdziesz oferty pracy za granicą od zaraz, również dla par i bez języka. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć za zatrudnieniem. Jest tam bowiem naprawdę wiele różnych ciekawych propozycji pracy dla fachowców. Jeśli jesteście specjalistami w jakiejś dziedzinie, to na pewno uda wam się tam znaleźć zatrudnienie.

Anka

Post autor: Anka » czw paź 29, 2020 3:36 pm

A skoro już mowa o pracy za granicą, to czy ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia jeśli chodzi o taką pracę we Francji? Widziałam ostatnio na stronie internetowej polandworkforce/com/praca-paryz, że Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce pomaga znaleźć takie zatrudnienie między innymi w Paryżu. Jak sądzicie, opłaca się tam pojechać do pracy?

Tanto

Post autor: Tanto » ndz sty 31, 2021 5:50 pm

Jeśli nie boicie się żadnej pracy za granicą np. w Holandia czy w Belgia na produkcji, magazynach czy szklarniach to mogę Wam polecić PrismaWorx, które oferuje dobre warunki. Mimo negatywnych opinii na Gowork, które ma wiele firm, to wiem od znajomych, że ich oferta i warunki wyróżniają się na tle konkurencyjnych agencji pośrednictwa pracy. Mają też dużo ofert pracy przy kurczakach, na których można fajnie zarobić

lili

Post autor: lili » czw lis 18, 2021 6:46 pm

W Niemczech już nie jest tak dobrze, jak kiedyś, dlatego wiele osób wraca do Polski. Tutaj też jest sporo ciekawych ofert. Na przykład ta https://bizuteriada.com.pl/forum/oglosz ... t3448.html . Potrzebują copywritera, który będzie głównie pisał teksty reklamowe. Jeśli nie lubicie nudy, a język polski nie ma dla Was tajemnic, to spróbujcie.

ODPOWIEDZ