Meble kuchenne - gdzie kupić?

natiś
Posty: 104
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 10:37 pm

Re: Meble kuchenne - gdzie kupić?

Post autor: natiś » wt wrz 20, 2022 5:57 pm

A może tak kuchenne meble błonie warto byłoby zamówić sobie pod wymiar dla siebie??? Wiecie wówczas wszystko będzie idealnie pasować do siebie siebie - wizualnie i też jakościowo. Myślę, że warto byłoby postawić na takie rozwiązanie, bo z gotowymi meblami to różnie bywa....

kobrana
Posty: 145
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:13 pm

Re: Meble kuchenne - gdzie kupić?

Post autor: kobrana » pt wrz 23, 2022 5:36 pm

Nie zawsze warto kupować nowe, czasem jednak potrzebujemy czegoś więcej, a mianowicie starych mebli w nowej odsłonie. Można je na przykład przemalować, albo dodatkowo zamontować nowe i niewysłużone nóżki do mebli . Ja sama się na to nakierowałam, bo wiem, że lepiej meble będą wyglądać.

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Meble kuchenne - gdzie kupić?

Post autor: hanka » pn wrz 26, 2022 8:22 pm

Zobacz sobie też ten pokrowiec na noże gastrosilesia/pl/etui-torby-na-noze-nesesery,2,4,821,183,36 W ogóle w ofercie Gastro Silesia znajdziesz duzy wybór pokrowców i innych akcesoriów kuchennych wysokiej jakości. Warto się z nią zapoznać. Jeśli lubisz gotować, spędzasz dużo czasu w kuchni warto kupoć lepszej jakości sprzęty i akceosoria.

blanka
Posty: 107
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 7:32 pm

Re: Meble kuchenne - gdzie kupić?

Post autor: blanka » śr sie 30, 2023 8:49 am

A czy ktoś z was kojarzy firmę ehokery.pl ? Tak pytam, ponieważ mam na oku tam krzesło madison aksamitne granatowe i tak kusi mnie, aby je kupić. Chciałabym jednak poznać wasze opinie na temat tej firmy, aby przekonać się co do jakości ich produktów itd.

Awatar użytkownika
laki007
Posty: 9
Rejestracja: pt lut 02, 2024 10:39 pm

Re: Meble kuchenne - gdzie kupić?

Post autor: laki007 » śr mar 06, 2024 7:53 am

Ja mam w domu meble w kuchni i przedpokoju od https://styl-meble.pl/ fajną robotę robią antracytowe fronty akrylowe w połączeniu z czarnymi blatami 8-)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. Sztuka życia – to cieszyć się małym szczęściem.

ODPOWIEDZ