Jak zarządzać finansami?

zołzaa
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:07 pm

Re: Jak zarządzać finansami?

Post autor: zołzaa » czw wrz 16, 2021 10:07 am

mi w takim codziennym zarządzaniu finansami bardzo pomaga aplikacja Provema :) używam jej od miesiąca i sprawdza się naprawdę super. Tu macie namiar na ich profil na fb facebook/com/provema. Założyłam tu też konto w banku i opłacam z niego rachunki, wspieram akcje charytatywne czy zakupy w sieci ( i dostaje za nie zwroty ;p )

silent
Posty: 116
Rejestracja: śr cze 24, 2020 8:25 am

Re: Jak zarządzać finansami?

Post autor: silent » pn gru 20, 2021 2:09 am

Nie jest to łatwe i ja to pierwsza przyznaje. A jeśli już ktoś ma ogólnie biznes to tego, to już całkiem może nie dać rady. Niemniej są na to sposoby. Wystarczy wynająć odpowiednie biuro rachunkowe we Wrocławiu i problem z głowy. Co prawda oni nie nauczą nas ogólnie zarządzania, ale pomogą w kwestii rozliczeń, a to już coś.

kobrana
Posty: 145
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:13 pm

Re: Jak zarządzać finansami?

Post autor: kobrana » śr sty 05, 2022 1:05 pm

Jeśli chodzi o finanse firmy, to dobra księgowość dla jdg z dostępem online będzie dla Was właściwa. I pod tym kątem ja również mogę poradzić Wam wiele, ale rzeczywistość jest inna. Każdy biznes ma inne potrzeby, także pod kątem zatrudnienia pracowników. Dlatego szukajcie pod swoje potrzeby, ale pamiętajcie, że nie ma to jak szukanie z pomocą. Możecie zawsze zapytać w sieci o Intaxo.

personality
Posty: 19
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:39 pm

Re: Jak zarządzać finansami?

Post autor: personality » wt sty 25, 2022 2:11 pm

Jeżeli posiadasz sporo oszczędności to powinieneś zacząć inwestować - świetną opcją są pożyczki społecznościowe dla firm na stronie futurecapital/pl/. Gdy firma potrzebuje gotówki na przeprowadzenie jakiejś inwestycji to składasz jej ofertę pożyczki - jeżeli jest korzystna dla firmy to zostanie zaakceptowana. Daj znać, co myślisz o tym rozwiązaniu.

kobrana
Posty: 145
Rejestracja: pt maja 01, 2020 7:13 pm

Re: Jak zarządzać finansami?

Post autor: kobrana » wt kwie 19, 2022 2:39 pm

W sumie w domowym zaciszu jest łatwiej, ale czasem trzeba się nagimnastykować, niemniej jednak zdarza się, że w biznesie nam to nie idzie. Można zatrudnić doradcę inwestycyjnego, albo również pracownika takiego miejsca jak biuro rachunkowe inowrocław . Będzie musiał wam pomóc w księgowaniach i innych elementach.

blanka
Posty: 107
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 7:32 pm

Re: Jak zarządzać finansami?

Post autor: blanka » pn paź 03, 2022 4:39 pm

Najwięcej problemów w firmie jest u mnie z rozwiązaniami takimi jak rozliczenie płac. Nie wiem skąd się to wzięło, ale tak jest, dlatego ja sama zerkam tutaj kam.nu/pl/uslugi/kadry-i-place/ , by dowiedzieć się, kto może mi to ogarniać. Nie chcę się martwić, chcę, żeby było dobrze.

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Jak zarządzać finansami?

Post autor: hanka » sob gru 31, 2022 9:06 pm

Prowadzenie firmy nie musi być trudne i stresujące. Warto poczytać m.in o finansach - https://moje-finanse.pl/jak-zarzadzac-n ... ej-firmie/ Jak się odpowiednio przygotujesz to będzie ci o wiele łatwiej wszystko ogarnąć :)

Awatar użytkownika
VanHigh312
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 11, 2023 9:39 pm

Re: Jak zarządzać finansami?

Post autor: VanHigh312 » ndz lut 12, 2023 4:02 pm

Naprawdę przydatne te wasze wskazówki. Dzięki wielkie za nie!
Życie zaczyna się po opuszczeniu wygodnego kokonu.

Rodrigoo
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:53 pm

Re: Jak zarządzać finansami?

Post autor: Rodrigoo » pn kwie 17, 2023 7:22 pm

Chciałbyś dowiedzieć się, ile wody zużywa przeciętna czteroosobowa rodzina i jak ograniczyć jej zużycie? Zapraszam do lektury artykułu na stronie https://www.stiebel-eltron.pl/pl/firma/ ... dzina.html, który zawiera cenne informacje na ten temat. Warto wiedzieć gdzie pieniądze uciekają. To pomoże Ci w planowaniu oszczędności na przyszłość.

ODPOWIEDZ