Zarabianie za granicą

Anka

Zarabianie za granicą

Post autor: Anka » śr wrz 30, 2020 9:20 am

Witajcie,
czy opłaca się wyjechać do pracy za granicę w celach zarobkowych Waszym zdaniem? Widziałam ostatnio na stronie internetowej polandworkforce/com/praca-annecy/ oferty zatrudnienia na przykład w Annecy we Francji. Poziom zarobków wydaje się tam całkiem niezły... a Wy jak sądzicie?

mikosz

Re: Zarabianie za granicą

Post autor: mikosz » pn paź 19, 2020 1:02 am

Warto na pewno zerknąć sobie na te ogłoszenia: praca Belgia (FACHPRACA). Znajdziecie tam bowiem wiele różnych ciekawych ofert pracy dla specjalistów. Z pewnością każdy fachowiec znajdzie tam zatrudnienie. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Portal jest prosty w obsłudze, więc nie ma się czego obawiać.

Karo

Post autor: Karo » pn lis 02, 2020 5:02 pm

Faktycznie, żeby znaleźć dobre oferty pracy za granicą potrzeba cierpliwości. Ważne jest też miejsce, w którym szukamy.
Na przykład na Pokato/pl oferty są aktualizowane na bieżąco, co daje szansę na to, że pracę można znaleźć w zasadzie do ręki. A co najważniejsze - ogłoszenia są weryfikowane!

edna

Post autor: edna » wt mar 02, 2021 11:47 am

Nie ma się co oszukiwać, zarobki za granicą są znacznie lepsze niż tu w kraju. Ja sama od wielu lat wyjeżdżam i na wysokość pensji narzekać nie mogę :) gdyby interesował Was wyjazd do Holandii do pracy w szklarniach to na pewno warto zainteresować się ofertą agencji Prisma Worx prismaworx/pl/fortaplant/. Działają na rynku już jakiś czas, oferują komfortowe warunki zakwaterowania ( domki, nie żadne bungalowy), pensje też są świetne.

Awatar użytkownika
paulla3

Post autor: paulla3 » śr mar 31, 2021 11:19 am

Spójrzcie sobie na ofertę PrismaWorx. Organizują wyjazdy do Belgii i Holandii. Naprawdę znają się na tym co robią :)
Co kupisz, to twoje, a to, co twoje, wcześniej czy później do ciebie wróci.

zołzaa

Post autor: zołzaa » czw wrz 30, 2021 1:21 pm

[nie ma się co oszukiwać, zarobki za granicą są znacznie lepsze niż tu u nas w kraju. ja pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech, wyjeżdżam za pośrednictwem agencji Dolce Vita https://edolcevita.pl/. Oferują wysokie zarobki, premie, jest umowa itd. Bezpieczne i komfortowe warunki pracy :)

ODPOWIEDZ