Fit out biura

mikosz
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:22 am

Fit out biura

Post autor: mikosz » czw lut 27, 2020 4:03 pm

Firmowe biuro to ważne miejsce nie tylko dla pracowników, ale również dla klientów. Musi być idealne, aby nie tylko epatowało funkcjonalnością, ale również powinno zapadać w pamięć. Tutaj totalsec/pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ sobie zerknijcie. Jeśli chcecie odmienić swoją powierzchnię biurową, to fit out lokalu będzie idealnym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika
Halay59
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:43 am

Re: Fit out biura

Post autor: Halay59 » czw maja 21, 2020 4:51 pm

Szukam naprawdę dobrego i sprawdzonego sklepu. Macie jakieś propozycje?
"Ćwiczenia to bzdura. Jeśli jesteś zdrowy, nie potrzebujesz ich, jeśli jesteś chory, zaszkodzą ci."

Karo
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 19, 2020 12:05 pm

Re: Fit out biura

Post autor: Karo » ndz sie 02, 2020 1:28 am

Zanim zabierzesz się za taki lifting biura zadbaj o konkretny plan i projekt. Jeśli ma on mieć sens to warto zadbać o styl, ale też ergonomiczne meble czy nowoczesne wykładziny w biurze. Podłoga w biurze musi być trwała i solidna, ale również elegancka, dlatego najlepiej postawić na nowoczesną płytkę dywanową: nonameoffice/pl/produkt/wykladziny-biurowe/wykladziny-dywanowe/shaw-wd/shaw-curve-tile-plytka-dywanowa/ . Ja jestem zachwycona tym, jakie dziś można znaleźć alternatywne, funkcjonalne i w dodatku ładne rozwiązania, żeby stworzyć komfortową przestrzeń biurową. I to nie są rozwiązania, które kosztują majątek, a ich żywotność jest rewelacyjna!

Anka
Posty: 224
Rejestracja: czw lip 23, 2020 11:24 am

Re: Fit out biura

Post autor: Anka » śr wrz 30, 2020 6:52 pm

Ja słyszałam, że coraz popularniejszy w aranżacji biura staje się tzw. Biophilic design. Na stronie internetowej 4naturesystem/com/pl/blog/bid-188-kluczowe-zalozenia-biophilic-designu możecie sobie zobaczyć, na czym polega i jakie są jego założenia. Polecam, jeśli interesuje Was ten temat ;)

Fiolecik
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 15, 2020 2:23 pm

Re: Fit out biura

Post autor: Fiolecik » pt paź 16, 2020 12:12 pm

Świetnym rozwiązaniem do biura będzie także posadzka epoksydowa. Jest gładka, łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu, więc do biura jak odpowiednia, szczególnie w naszych czasach. Można zerknąć na stronę: inter-floor/pl/kontakt/ i sprawdzić ofertę, są duże szanse, że będzie to bardzo opłacalne rozwiązanie.

agniecha
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:14 pm

Re: Fit out biura

Post autor: agniecha » pn lis 16, 2020 12:52 pm

Zadbaj też o odpowiednie wyposażenie swojego biura. W tym celu odwiedź biurowy sklep internetowy Biurwa: biurwa/pl/karteczki-samoprzylepne . Jestem pewna, że znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do swojego biura.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:58 pm

Re: Fit out biura

Post autor: kamilka45 » czw gru 31, 2020 6:20 pm

Warto tutaj przy remoncie pomyśleć o dobrej podłodze. Efektownie wyglądają podłogi drewniane radom , które będą długo ładnie się prezentowały. Wygodnie je się sprząta i chociaż są trochę kosztowne to warto zainwestować.

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Fit out biura

Post autor: hanka » śr lip 14, 2021 5:02 pm

Co myślicie o panelach winylowych? Planuję generalny remont mieszkania i trafiłam dzisiaj na coniveo/pl/dla-domu/plytki-i-panele-winylowe-lvt Myślę o zamówieniu stamtąd paneli winylowych do całego domu. Słyszałam, że można układać je w łazience na płytkach. To prawda?

blanka
Posty: 107
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 7:32 pm

Re: Fit out biura

Post autor: blanka » sob mar 16, 2024 8:33 pm

A co myślicie o wykładzinie w biurze? Powoli przymierzam się do remontu i tak zastanawiam się nad rozwiązaniami, które mają sens. A tak się składa, że znalazłam właśnie firmę https://faktorwykladziny.pl , która oferuje całkiem niezłe wykładziny tak kusi mnie, aby dokonać u nich zakupu?

ODPOWIEDZ