pralka

żmijka
Posty: 153
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:39 pm

pralka

Post autor: żmijka » śr gru 30, 2020 7:40 pm

My musimy jeszcze w tym roku wymienić pralkę na nową i zastanawiałam się nad opcją pralko- suszarki ale wiele osób mi to odradzało. Zdecydowanie lepiej jest mieć samą pralkę np Pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare ma wiele fajnych opcji i moim zdaniem jest ok i do tego dokupić suszarkę z tej samej serii.

muzyka
Posty: 104
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:13 pm

Re: pralka

Post autor: muzyka » wt lut 23, 2021 4:20 pm

Czy ja wiem czy tak od razu opłaca się kupować całkiem nową pralkę. A może by tak spróbować najpierw naprawić naszą zepsutą pralkę. W każdym bądź razie ja jestem takiego zdania i już nawet zadzwoniłam do nich restartagd/pl/miasto/naprawa-agd-olsztyn/ aby umówić się na taką naprawę. Bo to, że dojeżdżają do domu klienta i tam naprawiają sprzęt to bardzo duże ułatwienie.

żmijka
Posty: 153
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:39 pm

Re: pralka

Post autor: żmijka » ndz lut 28, 2021 3:37 pm

Wybór pralek jest teraz bardzo duży i trudno jest sie zdecydować na jakiś konkretny model.Chociaż ja mam Pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare i jestem bardzo zadowolona.

agniecha
Posty: 116
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:14 pm

Re: pralka

Post autor: agniecha » wt mar 01, 2022 11:05 am

Trzeba też wiedzieć gdzie naprawić sprzęty kuchenne w razie awarii. Tutaj bardzo trafionym wyborem będzie Serwis AGD Wrocław - naprawa sprzętu AGD - TECHNIK: serwisagd-technik/pl/ . Korzystałam z ich usług i serdecznie polecam.

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: pralka

Post autor: hanka » czw gru 29, 2022 8:17 pm

Jeśli szukasz nowej pralki do małej łazienki to koniecznie zapoznaj się z tym artykułem https://domzikely.pl/blog/jaka-pralka-d ... -lazienki/ Myślę, że może ci bardzo pomóc w wyborze. Sama niedawno kupowałam nową pralkę i naprawdę długo zastanawiałam się jaką wybrać.

ODPOWIEDZ