Różne metody edukacji

Awatar użytkownika
Naiqia48

Różne metody edukacji

Post autor: Naiqia48 » wt lis 17, 2020 11:40 am

Cześć. Czy słyszeliście może o takich metodach edukacji jakie podali na https://itwiz.pl/infrastruktura-do-nauk ... -learning/ ? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?
Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu.

muzyka

Re: Różne metody edukacji

Post autor: muzyka » wt gru 29, 2020 9:05 am

Wiadomo, że czasy się zmieniają i metody nauczania także. Dlatego też niekiedy nie jesteśmy w stanie za tymi metodami nadążyć. A że najbardziej interesują nas egzaminy dzieci jak chociażby egzamin ósmoklasisty to chcemy jak najwięcej na ten temat wiedzieć. A dzięki tej stronie nowaera/pl/egzaminosmoklasisty/co-o-egzaminie-osmoklasisty-powinni-wiedziec-rodzice dowiemy się wszystkiego czego wiedzieć powinniśmy.

Afera

Post autor: Afera » pt sty 22, 2021 6:14 pm

Metody nauczania powinny być dostosowane do uczniów i ich możliwości oraz czasów w jakich obecnie żyjemy.Edukacja przede wszystkim powinna być elastyczna,podobnie jak nauczyciele.Tak powinna wyglądać na każdym etapie nauki,a dodatkowo powinna też wspierać swoich najsłabszych i najbiedniejszych uczniów by mogli dorównać innym.Fajnym pomysłem są różnego rodzaju stypendia.Stypendia są już praktykowane na wszystkich szczeblach nauki,nawet na studiach wyższych wszib.edu/pl/o-uczelni/stypendia/ co znacznie ułatwia na nich naukę.

Anka

Post autor: Anka » ndz paź 03, 2021 11:21 pm

A jeśli chodzi o naukę języków obcych, to jaki jest Waszym zdaniem najlepszy sposób? Ja słyszałam, że całkiem sporo można się nauczyć na tak zwanych kursach językowych. Z tego, co wiem, to na przykład szkoła językowa Ling Team takie kursy organizuje. Z tego, co słyszałam, to jest to naprawdę dobra Szkoła języka angielskiego Kraków. Może ktoś z Was miał z nią do czynienia wcześniej?

Afera

Post autor: Afera » ndz lis 21, 2021 9:33 am

Bardzo dobrą metodą jest nauka języka, będąc w danym kraju.Nikt i nigdzie nie nauczy nas tak dobrze niemieckiego jak rodowici Niemcy w sklepie,na ulicy czy restauracji,w codziennych sytuacjach.Warto tez skorzystać z pracy w Niemczech jako opiekun osób starszych.Takie wyjazdy organizuje i opiekuje się pracownikami firma https://pracadlaopiekunek24.pl/praca-ka ... ez-jezyka/

ODPOWIEDZ