Wypożyczanie samochodu

Awatar użytkownika
paulla3
Posty: 474
Rejestracja: pn wrz 16, 2019 6:07 am

Wypożyczanie samochodu

Post autor: paulla3 » sob kwie 04, 2020 8:00 pm

Cześć, jeśli zastanawiasz się dopiero nad wypożyczeniem samochodu to warto przeznaczyć trochę czasu na poszerzenie swojej wiedzy na ten temat. Ze swojej strony mogę polecić Ci ten tekst https://nowiny24.pl/samochod-wynajety-z ... 4-14869217 . Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji, które zdecydowanie przydadzą Ci się w przyszłości.
Co kupisz, to twoje, a to, co twoje, wcześniej czy później do ciebie wróci.

Anka
Posty: 224
Rejestracja: czw lip 23, 2020 11:24 am

Re: Wypożyczanie samochodu

Post autor: Anka » czw lip 23, 2020 11:52 am

A jakim samochodem chcielibyście pojechać do ślubu? Widziałam ostatnio na stronie internetowej globalelitecar/pl/wynajem-auta-do-slubu/, że na przykład Wypożyczalnia Samochodów Global Elite Car oferuje wynajem sportowych i luksusowych aut na taką okazję, razem z kierowcą. Co Wy na to? Jak Wam się podoba ta oferta?

beatle
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:19 pm

Re: Wypożyczanie samochodu

Post autor: beatle » czw paź 22, 2020 11:58 am

Hejka. Właśnie zastanawiamy się nad tym czy nie wypożyczyć samochodu na czas naszej małej podróży. Bo jednak fakt, że nie mamy samochodu dość dużo nam komplikuje. Dlatego też rozważamy takie rozwiązanie. Tym bardziej jak się okazuje taki wynajem samochodu w cale nie jest tak drogi. Bo znaleźliśmy taką ofertę mad-cars/pl/leszno/ gdzie można nawet takie sportowe autko wynająć. Także zawsze jakieś rozwiązanie to jest

lili
Posty: 113
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:31 pm

Re: Wypożyczanie samochodu

Post autor: lili » czw paź 29, 2020 7:15 pm

Łatwo i szybko można wypożyczyć auto tutaj beep.rent/rent-a-car/ . Ja akurat często korzystam z ich floty, bo samochody są dostępne w całej Polsce, a auta można wypożyczyć poprzez aplikację lub internetowo. Tak samo załatwia się formalności. Nawet ceny są niższe, bo za dobę można zapłacić około 39 zł.

Awatar użytkownika
siersciuch99
Posty: 297
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:34 pm

Re: Wypożyczanie samochodu

Post autor: siersciuch99 » czw lis 26, 2020 6:50 pm

Czy ktoś z was korzystał kiedyś z usług wypożyczalni samochodowej w Katowicach? Możecie polecić coś ciekawego? Wczoraj poszperałem trochę w internecie o tym i trafiłem na taką ofertę https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... -katowice/ . Można tam znaleźć spory wybór aut. Myślicie, że warto się na nich zdecydować? A może macie jakieś inne propozycje? Dajcie znać.
Kobiety najczęściej grzeszą słowem, mężczyźni uczynkiem, starcy myślami.

Awatar użytkownika
Naiqia48
Posty: 113
Rejestracja: wt paź 15, 2019 6:07 am

Re: Wypożyczanie samochodu

Post autor: Naiqia48 » pt lut 12, 2021 1:31 pm

Ja zawsze polecam usługi https://www.readytodrive.pl . Jak zepsuło mi się auto to miałem okazję korzystać z ich atrakcyjnej oferty. Mają jak najbardziej konkurencyjne ceny, a co do obsługi klienta nie można się w ogóle przyczepić. Właśnie dlatego mają tak pozytywne opinie w Internecie. Jeżeli szukacie czegoś w tym zakresie to może być to dla Was.
Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu.

natiś
Posty: 104
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 10:37 pm

Re: Wypożyczanie samochodu

Post autor: natiś » pn mar 01, 2021 10:00 pm

Różne bywają sytuacje... Czasami nasz samochód się popsuje, czasami chcemy po prostu przejechać się czymś lepszy... Także takie wypożyczalnie, jak rentdreamcar/pl naprawdę się docenia. Tym bardziej, że wynajem długoterminowy bmw jest u nich naprawdę opłacalny.

kolasek
Posty: 69
Rejestracja: czw lis 26, 2020 6:08 pm

Re: Wypożyczanie samochodu

Post autor: kolasek » wt mar 02, 2021 10:48 am

To ja też mam coś jeszcze dla Was- zwłaszcza jesli dużo podróżujecie i szukacie ciekawych i naprawdę dobrych aplikacji insidemobile/pl/aplikacja-autostrada-a4/

cecylka
Posty: 41
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:08 pm

Re: Wypożyczanie samochodu

Post autor: cecylka » ndz mar 28, 2021 8:44 pm

W zeszłym roku zaczęłam dość poważnie zastanawiać się nad najmem długoterminowym samochodu. Nie chciałam kupować nowego za gotówkę, czy wchodzić w leasing. Wpisałam najem długoterminowy audi. Wyskoczyła mi strona Rentdreamcar. Pomyślałam spróbujmy. Korzystam z najmu Audi RS7 od pół roku i jestem bardzo zadowolona.

ODPOWIEDZ