Strona 1 z 1

Stacja kontroli pojazdów

: pt lut 28, 2020 4:42 pm
autor: Naiqia48
Przy samochodzie przydadzą się regularne wizyty w stacji kontroli pojazdów. Do tego szczerze polecam tą stronkę https://akroma.pl/ . Są to prawdziwi specjaliści, którzy odpowiednio zajmą się Twoim samochodem. Nie będziesz żałować po tym wyborze. Gorąco polecam!

Re: Stacja kontroli pojazdów

: śr mar 04, 2020 1:27 pm
autor: muzyka
Ależ to oczywiste, że każdy samochód musi przechodzić regularne przeglądy nawet takie zupełnie nowe. Zastanawiam się gdzie jeździcie ze swoimi nowymi samochodami na serwisy? Bo moja koleżanka chce kupić nowy samochód ale tak do końca nie jest do tego przekonana. Polecono jej aby poszła do salonu BMW Bawaria Gdańsk, gdyż tam mają bardzo fajny wybór samochodów w dobrych i atrakcyjnych cenach. W dodatku można liczyć na ich serwis i pomoc przy wyborze samochodu idealnego dla niej.

Re: Stacja kontroli pojazdów

: pt maja 08, 2020 11:02 am
autor: Tati17
Jakiś czas temu w sieci napotkałam się na dane w tym temacie na blogu - http://auto-porady.com.pl .To wyjątkowo ciekawy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne fajne artykuły.

Re: Stacja kontroli pojazdów

: śr cze 17, 2020 2:33 pm
autor: Edi88
Skoro interesuje Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia treści na owy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że naprawdę warto według mojej oceny - http://portalmotoryzacyjny.com.pl .

Re: Stacja kontroli pojazdów

: pn wrz 07, 2020 9:48 am
autor: beatle
Stacji kontroli pojazdów jest bardzo dużo dlatego też nie ma z tym żadnego problemu. Ja właśnie byłam na takiej stacji i dowiedziałam się, że muszę zainwestować w nowe reflektory bo te są bardzo porysowane. No dobra może to i racja, lecz na zupełnie nowe mnie nie stać. Wtedy dowiedziałam się, że tutaj http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi zajmują się regeneracją takich reflektorów. Takie usługi są dużo tańsze od zakupu nowych reflektorów a światła będą prezentowały się jak nowe