jak dbacie o samochody?

muzyka
Posty: 104
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:13 pm

jak dbacie o samochody?

Post autor: muzyka » wt maja 05, 2020 11:50 am

Nie wiem jak to jest w waszym przypadku ale ja tam jestem zdania, że o samochód należy dbać dlatego też regularnie naprawiam każdy jeden uszczerbek w moim samochodzie. Dlatego też jak zauważyłam, że lampy w samochodzie są bardzo porysowane to zastanawiam się jak mogę temu zaradzić. I tak znalazłam taką stronę xenon24.eu/ dzięki której dowiedziałam się, jakie istnieją możliwości jeśli chodzi o światła.

Awatar użytkownika
siersciuch99
Posty: 297
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:34 pm

Re: jak dbacie o samochody?

Post autor: siersciuch99 » czw cze 25, 2020 10:13 am

A jeżeli chodzi o leasing to ja wszystkiego dowiedziałem się tutaj https://www.carforfriend.pl/leasing-pojazdow-z-ue/ . Jak się okazuje to najlepszy portal od tego typu tematów. Polecił mi to znajomy, który zna się na tym jak nikt inny. To świetny specjalista, który posiłkuje się właśnie tym portalem internetowym.
Kobiety najczęściej grzeszą słowem, mężczyźni uczynkiem, starcy myślami.

Maja44
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:59 pm

Re: jak dbacie o samochody?

Post autor: Maja44 » pn lip 13, 2020 2:24 pm

Gdy interesuje Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo dobrych treści na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - strefaseata/pl .

Kobra
Posty: 113
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: jak dbacie o samochody?

Post autor: Kobra » sob lip 18, 2020 9:05 pm

O samochod warto dbac. Nie tylko o jego sprawnosc techniczna, ale takze o jego srodek, wnetrze, czy lakier. Na rynku jest wiele srodkow do pielegnacji samochodow, mozna ich oczywiscie uzywac nawet samodzielnie - niepotrzebne sa wizyty w licznych Auto-Spa. A gdzie znalezc takie srodki? Np tutaj: ondo.eu/ - to strona producenta kilku marek kosmetykow samochodowych - wiem, bo mam i korzystam:)

beatle
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:19 pm

Re: jak dbacie o samochody?

Post autor: beatle » pt sie 14, 2020 10:37 am

Hejka. Nie ważne jaki samochód mamy o każdy samochód należy dbać. A że ja mam samochód kupiony w tym salonie MINI Bawaria Motors Katowice także wszelkiego typu naprawy mam tam na miejscu zagwarantowane. Także jak widać w moim przypadku bardziej opłacało się zakupić samochód z salonu gdyż o nic praktycznie nie muszę się martwić. A że mają tam bardzo duży wybór w różnych modelach samochodów to każdy znajdzie dla siebie coś idealnego w dobrej cenie

Anka
Posty: 224
Rejestracja: czw lip 23, 2020 11:24 am

Re: jak dbacie o samochody?

Post autor: Anka » pn sie 31, 2020 10:28 am

Raz na jakiś czas na pewno warto skontrolować stan techniczny samochodu. Z tego, co wiem, to na przykład w Tarnowie działa taka firma omt-serwis/pl/, która świadczy również usługi Okręgowej Stacji Pojazdów. Jeśli jesteście z tych okolic, to polecam ;)

Awatar użytkownika
Smoku
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 5:32 pm

Re: jak dbacie o samochody?

Post autor: Smoku » wt wrz 01, 2020 5:51 pm

Myślę, że zdecydowaną podstawą jest dobry serwis samochodowy. Warto poszukać takiego w internecie.
Być szczęśliwym - tego trzeba się nauczyć.

malibu
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:26 pm

Re: jak dbacie o samochody?

Post autor: malibu » ndz wrz 27, 2020 5:54 pm

Bardzo wygodną usługą w zakresie pielęgnacji samochodu jest detailing blingfactory/pl/ . Ktoś z Was może korzystał z oferty studia Bling Factory? Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądać mój samochód po przejściu u nich takich renowacji, jakie zaproponują. Moi znajomi już korzystali z ich usług i są bardzo zadowoleni. Natomiast ja zachwycona wyglądem ich aut.

lili
Posty: 113
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:31 pm

Re: jak dbacie o samochody?

Post autor: lili » wt wrz 29, 2020 7:07 pm

Raczej nie będę oryginalna, ale dla mnie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo mojej rodziny. Przekonałam się, że nie zawsze jest możliwość zabrania fotelika dziecięcego, dlatego poszukałam alternatywy. Znalazłam Smart Kid Belt. To masy, które można stosować zamiast fotelika. Przyda się np. w podróżny taksówką. Pasy mają homologację. Instrukcja obsługi jest tutaj smartkidbelt/com/pl/blog/news/komentarz-smart-kid-sa-w-sprawie-zmian-w-regulaminie-ece44.

agniecha
Posty: 115
Rejestracja: czw paź 01, 2020 2:14 pm

Re: jak dbacie o samochody?

Post autor: agniecha » czw paź 01, 2020 2:59 pm

Nie zapominajmy o regularnym przeglądzie rejestracyjnym. Taki przegląd trzeba robić raz do roku. Możecie skorzystać z takiej placówki jak Stacja Kontroli Pojazdów Premium Kowale Gdańsk: skppremium/pl/ . Ja korzystam i jestem zadowolona.

ODPOWIEDZ