Poszukiwanie pracy

blanka
Posty: 107
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 7:32 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: blanka » pt cze 25, 2021 6:05 pm

Ja głównie szukam w sieci ofert. Póki co nie znalazłam jeszcze nic takiego na pełen etap, ale chociaż myślałam nad dodatkową pracą w formie konsultantki, bo tutaj prasa24h/pl/22772/czemu-oplaca-sie-dzialac-w-avon.html czytałam troszkę na temat współpracy z avon i wcale nie jest źle tak jak piszą niektórzy. Wszystko zależy tak naprawdę od zaangażowania.

edna
Posty: 91
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:09 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: edna » śr paź 06, 2021 11:42 am

teraz wiele osób zarabia w internecie, ja póki co stawiam pierwsze kroki w tym kierunku ale jeśli się to rozwinie to na pewno porzucę tata w korporacji na rzecz własnego biznesu. Tylko tu wiadomo trzeba się zaopatrzyć w szybki internet, jak mieszkacie w Białymstoku to polecam dostawcę Elpos :) duży wybór pakietów, rozsądne ceny, szybka aktywacja usług.

julka15
Posty: 70
Rejestracja: wt paź 13, 2020 8:00 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: julka15 » czw lis 04, 2021 6:48 pm

Warto regularnie przeglądać różne portale ogłoszeniowe, wtedy znajdziemy tylko aktualne oferty. Ja niedawno znalazłam taką biznes-prawo24/pl/forum/ogloszenia-praca-f21/praca-copywriter-t2895.html . Potrzebują copywritera. Praca nie jest trudna, a można poznać nowe branże i wykazać się kreatywnością. Jeśli lubicie pisać teksty, to ta praca jest dla Was.

blanka
Posty: 107
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 7:32 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: blanka » pn sty 24, 2022 8:16 pm

Praca, jako avon konsultantka też może być intrygująca i też dawać od siebie dobry zysk... Najważniejsze jest to, aby się zaangażować w sprzedaż ich produktów i od tego ma się zysk, ale i również super rabaty dla siebie. Także wystarczy opracować sobie strategię działań i można działać.

zołzaa
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:07 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: zołzaa » czw lut 10, 2022 12:06 pm

jeśli macie kwalifikacje do pracy w zawodzie opiekuna osób starszych i dodatkowo chcecie pracować za granica, a konkretnie w Niemczech, to zgłoście się do agencji Dolce Vita. Oferują bardzo korzystne warunki, praca jest bezpieczna i legalna. firma zapewnia nawet dojazd na miejsce pracy :)

Kobra
Posty: 113
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:05 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: Kobra » czw lut 10, 2022 10:26 pm

Jeśli szukacie pracy w branży IT i interesuje Was np. praca seo kraków, to zerknijcie na ofertę agencji marketingowej Seolo. U nich właśnie trwają poszukiwani osoby na stanowisko specjalisty od SEO. To prężnie rozwijająca się agencja, która oferuje bardzo dobre warunki pracy, a także mnóstwo benefitów. Zobaczcie sami!

ODPOWIEDZ