Poszukiwanie pracy

żmijka
Posty: 153
Rejestracja: pn mar 30, 2020 6:39 pm

Poszukiwanie pracy

Post autor: żmijka » pn maja 04, 2020 4:09 pm

Jestem na etapie poszukiwania pracy jako programista, wiecie może gdzie jeszcze znajdę jakieś ogłoszenia gdzie mogą takiej osoby poszukiwać?

Anka
Posty: 224
Rejestracja: czw lip 23, 2020 11:24 am

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: Anka » czw lip 23, 2020 11:53 am

A czy ktoś z Was szuka może pracy za granicą? Moim zdaniem najlepiej poszukać takiego zatrudnienia poprzez jakąś agencję pracy. Na przykład Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce na stronie internetowej polandworkforce/com/praca-francja/ przedstawia całkiem ciekawe oferty pracy na różnych stanowiskach we Francji. Co Wy na to?

Rodrigoo
Posty: 30
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:53 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: Rodrigoo » śr lip 29, 2020 7:24 pm

A może zainteresuje Cię sposób jakim jest praca zdalna? Na stronie jaką jest youtube/com/channel/UCgDTwqr2KSQ79G2yLYNuWYg Znajdziesz bardzo dobrze wytłumaczony proces zarabiania zdalnie, dzięki Marketingowi seo możesz siedząc w domu zarabiać, wszystkiego dowiesz się z tego kanału,

adrianna226
Posty: 16
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:35 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: adrianna226 » ndz sie 16, 2020 11:31 pm

Jak to jest czy każdy może zostać programista? Chciałabym zmienić pracę, rozwinąć się bardziej i tam pomyślałam właśnie o branży IT.

muzyka
Posty: 104
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:13 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: muzyka » pt paź 02, 2020 5:44 pm

Sama doskonal wiem, jak czasami trudno jest znaleźć pracę. Dlatego też może warto jest skorzystać właśnie z portali ogłoszeniowych. Przecież większość z nich jest darmowych to też dużo łatwiej i szybciej jest nam dodawać takie ogłoszenia. Chociażby na tym portalu ceneolokalnie/pl/lublin/ weź sobie sprawdź. Przecież nic nie ryzykujesz a wręcz przeciwnie możesz zyskać

Fiolecik
Posty: 7
Rejestracja: czw paź 15, 2020 2:23 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: Fiolecik » pt paź 16, 2020 11:46 am

Warto zerknąć na strony określonych firm, coraz więcej przedsiębiorstw ma jakąś zakładkę kariera i tam są poszukiwane etaty. Polecam nawet przejście się w dużych miastach po dzielnicach, gdzie są biurowce i zapisać sobie nazwy firm, a potem szukać na nich stronie w kartach jak ta: kuracjusz.biz/.

mikosz
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:22 am

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: mikosz » pn paź 19, 2020 12:59 am

Na pewno warto na tym portalu lodz.geopraca/pl/oferty-pracy/zgierz/ rozejrzeć się za odpowiednim zatrudnieniem. Jeśli szukacie pracy, w której będziecie mogli robić to co lubicie i jeszcze na tym zarabiać, to jest to naprawdę dobre miejsce. Szybko można tam wyszukać ogłoszenia, które was zainteresują. Wiadomo jak jest, ale na szczęście wielu pracodawców nadal rekrutuje.

Afera
Posty: 50
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:02 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: Afera » wt gru 08, 2020 6:22 pm

Poszukiwanie pracy nie jest takie proste,zwłaszcza dla mam,którym kończy się urlop macierzyński.Powrót do pracy to ciężkie przeżycie z kilku powodów,po pierwsze,musimy rozstać się z maluchem,po drugie,musimy też zmierzyć się z nowymi wyzwaniami,jakie stawia nam rynek pracy i pracodawca.
Sporo ciekawych informacji na ten temat,można znaleźć na blogu pracujacamatka/pl/praca/jak-przygotowac-sie-na-powrot-do-pracy-po-urlopie-macierzynskim/

lili
Posty: 113
Rejestracja: ndz lip 05, 2020 2:31 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: lili » śr mar 03, 2021 6:09 pm

Obecnie najlepiej pracy poszukiwać w internecie, bo tam jest najwięcej ogłoszeń, a dodatkowo są one na bieżąco aktualizowane. Jeśli ktoś posiada prawo jazdy, to może zainteresuje go ta oferta beep.rent/job-offer/opiekun-wynajmu-samochodow-we-wrocawiu/ . Praca nie jest trudna, polega na podstawianiu aut z wypożyczalni do klientów. Można sporo zarobić, bo za jedno zadanie płacą ok. 20 zł.

malibu
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 05, 2020 3:26 pm

Re: Poszukiwanie pracy

Post autor: malibu » śr mar 24, 2021 10:38 am

A nie lepiej zgłosić się bezpośrednio do agencji pośrednictwa? Ja już tak zrobiłam. Polecono mi biuro Profit Group i naprawdę jestem zadowolona z ich pomocy. Nie tylko przeprowadzili ze mną rozmowę ale też zaoferowali od razu różne ciekawe stanowiska. Z nimi wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

ODPOWIEDZ