Hotel na mazurach

Awatar użytkownika
siersciuch99
Posty: 297
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:34 pm

Hotel na mazurach

Post autor: siersciuch99 » sob lip 31, 2021 1:56 pm

Tak jak w temacie... Przymierzam się do wyjechania ze swoją dziewczyną na mazury, dlatego szukam jakiegoś ciekawego hotelu. Pogrzebałem trochę w internecie i trafiłem na to miejsce https://jablon-resort.pl/ . Może ktoś z was już tam był? Warto się tam wybrać czy lepiej poszukać czegoś innego? Koniecznie dajcie znać, dzięki wielkie za pomoc!
Kobiety najczęściej grzeszą słowem, mężczyźni uczynkiem, starcy myślami.

Anka
Posty: 224
Rejestracja: czw lip 23, 2020 11:24 am

Re: Hotel na mazurach

Post autor: Anka » śr wrz 22, 2021 10:37 pm

Jeśli planujecie wyjazd na mazury i szukacie dla siebie hotelu, w którym się zatrzymacie, zwróćcie uwagę na gwiazdki hotelowe. W zależności od tego, ile dane miejsce ma gwiazdek, pokoje będą miały różną powierzchnię i będą w nich różne udogodnienia. Na stronie internetowej parkhotellyson/pl/news/108 możecie sobie na ten temat poczytać nieco więcej, polecam :)

Awatar użytkownika
paulla3
Posty: 474
Rejestracja: pn wrz 16, 2019 6:07 am

Re: Hotel na mazurach

Post autor: paulla3 » śr mar 02, 2022 12:17 am

A nie myślałeś może żeby wynająć kampera? Według mnie mazury to region, w którym warto skupić się na podziwianiu przyrody, a wynajmując kamper można rozbić obóz w wyjątkowo pięknym otoczeniu. Byłem z rodziną w zeszłym roku - kampera wynajęliśmy ze strony https://kampery-wynajem.pl/nasze-kampery/ i przyznam, że wyjazd był świetny.
Co kupisz, to twoje, a to, co twoje, wcześniej czy później do ciebie wróci.

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Hotel na mazurach

Post autor: hanka » śr maja 25, 2022 6:31 am

Nie trzeba wcale wynajmować kampera! Jeśli masz auto terenowe to możesz zainwestować w kapsułę mieszkalną z azar4.de/ To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą podróżować samochodem. W kapsule spokojnie zmieszczą się cztery osoby. Według mnie to świetna alternatywa dla kampera.

blanka
Posty: 107
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 7:32 pm

Re: Hotel na mazurach

Post autor: blanka » pn paź 03, 2022 4:58 pm

A czy wiecie może , który hotel spa pomorskie jest godny uwagi??? Szukam miejsca dla siebie nad morzem, gdzie będę mogła się zrelaksować na prawdę po królewsku, bo ostatnio jestem wyczerpana. Dlatego nie chodzi tylko o pokój, ale również różne udogodnienia typu SPA itd.

ODPOWIEDZ