Aranżacja pokoju dziecka

Kasztan

Aranżacja pokoju dziecka

Post autor: Kasztan » ndz wrz 27, 2020 8:34 pm

Hej jak byście zaaranżowali pokój nastolatka? Moja córka kończy w tym roku 11 lat i zamarzyła sobie dorosły pokój. Obecnie na ścianie królują misie ale myślałam nad zmianą tapety. Znalazłam ładne wzory na stronie innetapety/pl/tapety-scienne ale zastanawiam się nad dodatkowymi bibelotami. Włochaty dywan już zamówiłam, myślałam tez o jakimś specjalnym fotelu. Macie jakieś pomysły?

kobrana

Re: Aranżacja pokoju dziecka

Post autor: kobrana » pn lis 30, 2020 9:13 am

A jak Wam się podobają w pokoju dziecka fotele? Waszym zdaniem warto jest w coś takiego iść, czy jednak maluch nie będzie szanował? Ważna jest dla mnie wygoda mojego dziecka, dlatego o tym pomyślałam, ale jeśli powiecie, że to nie idzie w parze ,to nie kupię. Nie aranżowałam jeszcze pokoju nastolatka prawie, więc mam z tym spory problem.

julka15

Post autor: julka15 » czw gru 10, 2020 7:35 pm

Każde dziecko marzy o łóżku piętrowym, dlatego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Moje córki mają wspólny pokój i chciały mieć takie łóżko, żeby mogły na zmianę spać na górze. Zamówiliśmy je na stronie martimeble/pl/16-lozka-pietrowe-dla-dzieci . Jest oryginalne i nie kosztowało dużo. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę.

lili

Post autor: lili » czw gru 17, 2020 6:42 pm

Podobają mi się nowoczesne, ale przytulne mieszkania, dlatego często szukam fajnych dodatków, które poprawią wizerunek pokoju mojego dziecka. Bardzo fajne dodatki znalazłam na stronie mebleimaterace/pl/c/akcesoria-do-wnetrz/ . Są tam miarki dla dzieci, obrazki itp. Ceny są przystępne, a jakość bardzo dobra. Ładnie wyglądają w salonie, polecam wszystkim.

Afera

Post autor: Afera » wt gru 29, 2020 11:09 am

Teraz mamy okres świąteczny,warto też pokój dziecka udekorować piękną choinką czy ledowymi dekoracjami od swiatdomu/com/dekoracje-do-domu
Każdy kocha święta,nie trwają one zbyt długo,dlatego tak ważne jest by ten okres dobrze wykorzystać.Oświetlenie pokoju,wytworzy piękny klimat,sprawi,że pokój będzie przytulny,a dziecko będzie mogło poczuć się wyjątkowo.

cecylka

Post autor: cecylka » wt gru 29, 2020 1:18 pm

Ja z aranżacja pokoju syna nie miałam problemów, akurat tutaj szybko poradziłam sobie. Gorzej mam z salonem, jest w trakcie remontu i nie wiem co zmienić, co nowego kupić. Widziałam ostatnio nowoczesne obrazy do salonu i zastanawiam się nad jednym, który mi się od razu spodobał. Myslicie że obrazy obecnie są w modzie ?

kamilka45

Post autor: kamilka45 » ndz sty 17, 2021 8:38 pm

Aranżacja pokoju dziecka jest ważna , aby dziecko się czuło dobrze w nim i bezpiecznie. Takie miejsce powinno również uczyć i i mieć miejsce na naukę. Taki projektor interaktywny może przydać się w takim pokoju bo będzie to fajny i praktyczny dodatek.

Anka

Post autor: Anka » śr mar 24, 2021 9:32 pm

Ja sądzę, że w pokoju dziecka koniecznie musi się znaleźć jakiś kącik do nauki ;) A w nim jakieś porządne, ergonomice biurko. Bardzo fajne, kolorowe biurka dla najmłodszych widziałam ostatnio w sklepie internetowym costway/pl/biurka-szkolne. Jeśli więc ktoś z Was planowałby taki zakup, to polecam się tam rozejrzeć :) Tym bardziej, że ceny są niewygórowane, a dostawa darmowa.

Awatar użytkownika
test1234

Post autor: test1234 » pt wrz 10, 2021 10:35 am

Razem z żoną wyremontowaliśmy pokój naszego dziecka i zakupiliśmy tapety zmywalne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie biorąc pod uwagę, że syn bardzo często brudzi, a tapetę bez żadnych obaw można myć. Przeczytaliśmy o tym w artykule https://budujnafundamentach.pl/nowoczes ... ych-scian/ i nakłoniło nas to do zakupu.
Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe.

kolasek

Post autor: kolasek » śr lis 24, 2021 6:27 pm

Jeśli będziecie szukać firmy, która zajmie się podłogą lub drzwiami to zdecydowanie odsyłam Wam własnie pod ten adres https://quercus.co
My jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług.

ODPOWIEDZ