Zdrowe soki

Edi88
Posty: 29
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:25 pm

Zdrowe soki

Post autor: Edi88 » pt maja 29, 2020 12:30 pm

Kochani jak jesteście fanami bardzo zdrowych, ekologicznych soków to zdecydowanie mogę polecić Wam soki - maurer/com/pl/soki/sok-z-kiszonych-burakow . Te są moimi ulubionymi ale możecie wybrać sobie o wiele więcej wariantów. Polecam bo są zdrowe i smaczne.

natiś
Posty: 104
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 10:37 pm

Re: Zdrowe soki

Post autor: natiś » śr sie 19, 2020 1:59 pm

Naturalne, zdrowe soki- to jest to... Warto je pić, bo wtedy nasz organizm zyskuje cenne witaminy. Jak jednak mało pijecie takich soków, to chociaż warto brać suplementy diety. Te, które tutaj yesorganic/pl/229_betteryou znajdziecie marki Betteryou z tego co wiem są naprawdę super. I co fajne nie w postaci tabletek, tylko sprayu. Dlatego są jeszcze bardziej skuteczne.

hanka
Posty: 144
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:12 pm

Re: Zdrowe soki

Post autor: hanka » czw sie 27, 2020 11:01 am

Ja soki przygotowuję sama w domu z sezonowych owoców - są pyszne :) Jeśli zaś chodzi o suplementy to polecam ten sklep bioswena/pl/ Znajdziesz tam zdrową żywność, witaminy oraz suplementy. Ja właśnie planuję większe zamówienie na jesień i zimę.

Bara66
Posty: 9
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 1:52 pm

Re: Zdrowe soki

Post autor: Bara66 » pn wrz 21, 2020 6:38 pm

Jeżeli pragniesz się douczyć na owy temat więcej to polecam zajrzeć sobie na stronę - abckuchni/com/pl . W mojej ocenie w tym miejscu odszukasz najpotrzebniejsze rzeczy w nawiązaniu do owego problemu. Według mnie skupienie porządnej wiedzy.

Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Re: Zdrowe soki

Post autor: Marzena21 » pt wrz 25, 2020 2:13 pm

Jakiś czas temu w necie napotkałam się na wpis w tym temacie na blogu - syfony24/com/pl .To bardzo wartościowy wpis. Myślę, że można się dzięki nim wiele dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne fajne wpisy.

zołzaa
Posty: 50
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:07 pm

Re: Zdrowe soki

Post autor: zołzaa » śr paź 28, 2020 10:16 am

Te soki Nuja są naprawdę okej. Nie dość, że smaczne i sycące to jeszcze skuteczne w kwestii oczyszczania organizmu. Ja robię sobie raz na jakis czas taki 5 dniowy detoks, po nim czuje się lekka, przemiana materii przyspiesza. To dobry wstep do długoterminowej diety :)

Kasztan
Posty: 63
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 4:56 pm

Re: Zdrowe soki

Post autor: Kasztan » czw lis 12, 2020 3:41 pm

Ja uwielbiam świeżo wyciskane soki i zdrowe potrawy, dlatego rozglądam się powoli za jakimiś fajnymi sokowirówkami i robotami kuchennymi. Ostatnio mam nieco więcej czasu więc zagłębiam się w wiedzy na temat zdrowego odżywiania i tak trafiłam na dbam-o-siebie/pl/black-friday . Przeczytałam o fajnych promocjach, które niebawem mogą objąć takie sprzęty więc z pewnością coś kupię.

blanka
Posty: 107
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 7:32 pm

Re: Zdrowe soki

Post autor: blanka » wt sty 26, 2021 11:18 pm

Owszem zdrowe, jeszcze w szczególności naturalne soki to warto pić. Ale nie tylko to pijemy... Bo, jeszcze przecież zdarzam nam się pić kawę, herbatę, a to często słodzimy. Tylko czy słusznie? Czy cukier jest zdrowy? Czy są zamienniki jakieś do cukru? Na ten temat tutaj dietly/pl/blog/zamienniki-cukru-okiem-dietetyka się dowiecie.

kolasek
Posty: 69
Rejestracja: czw lis 26, 2020 6:08 pm

Re: Zdrowe soki

Post autor: kolasek » wt mar 16, 2021 7:43 pm

Teraz jest bardzo dobra promocja w Polomarkecie na Sok pomarańczowy Zaczarowany Ogród 1 l. Polecam warto jest sobie zrobić zapsas.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:58 pm

Re: Zdrowe soki

Post autor: kamilka45 » czw kwie 01, 2021 10:20 pm

Moim zdaniem zdrowe soki są bardzo pożywne i warto takie samemu wykonywać. Moim zdaniem zobacz więcej ciekawych propozycji w sieci i sklepach związanych ze sprzętem do soków, które na pewno ułatwią przyrządzanie soków domowych.

ODPOWIEDZ