Ulubiony sport?

Awatar użytkownika
loringo

Ulubiony sport?

Post autor: loringo » sob sty 25, 2020 8:49 pm

Jaki jest wasz ulubiony sport? Mój zdecydowanie skoki narciarskie!
Uczciwoś jest deficytowym towarem przez cały Boży rok.

Awatar użytkownika
Naiqia48

Re: Ulubiony sport?

Post autor: Naiqia48 » ndz sty 26, 2020 5:48 pm

Piłka nożna :)
Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu.

Karo

Post autor: Karo » śr lut 19, 2020 3:19 pm

Zdecydowanie rower! Ale od niedawana fascynuje mnie też podwodny świat i nurkowanie.
Planuję w tym roku zapisać się na kurs nurkowania dla początkujących. Namierzyłam już super miejsce, mam już też na oku sklep: https://www.moana24.pl/, w którym chciałabym skompletować sprzęt.
Co na początek kupić, co muszę mieć swoje - pianka na pewno, co jeszcze? Mam na myśli coś nieoczywistego dla osoby, która dopiero zaczyna. Poradzicie?

muzyka

Post autor: muzyka » śr lut 26, 2020 8:03 am

A co do piłki nożnej. Wiecie, że powstały bardzo fajne szkolenia i to online w Chce Zostać za pomocą których można przekonać się jak zostać dobrym piłkarzem. W końcu prawie każdy chłopiec jak zaczyna trenować piłkę to marzy by być jak Lewandowski. I dzięki takiemu szkoleniu może się przekonać i to nie tylko takich podstawa, ale także jak prawidłowo odżywiać się. A takie szkolenie prowadzone jest przez cenionego trenera czyli Tomasza Frankowskiego

Rodrigoo

Post autor: Rodrigoo » śr kwie 22, 2020 6:35 pm

Mój ulubiony sport to wyciskanie sztangi jak cięzarowcy, mam spory rekord niestety przez zamknięte siłownie nie mogę prowadzić treningów. Teraz chyba zamówie sobie z strony https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1137.html nową ławeczkę do ćwiczeń by móc zacząć znów machać sztangą.

ODPOWIEDZ